inpink logo


  31.03.2018

  HD
  6:16
  автор | дата 31.03.2018
  • 747791
  Pas largimit nga emisioni “Xing me Ermalin” Rashel Kolaneci nuk nguroi të komentojë Kejvina Kthellën, velinën aktuale të emisionit. “Unë isha ajo vajza me forma dhe me fustane të ngushtë por ka disa njerëz që mbase nuk i plotësojnë kriteret e trupit me forma dhe i shprehin në një mënyrë tjetër, por nuk e di. Varet sesi e ka menduar Ermali por emisioni është për familjarë, nuk e di…”, kjo ishte deklarata e Rashel disa muaj më parë. Por sot si e ftuar në këtë emision mohoi të ketë hedhur “kunja” për Kthellën. “Me sa kam parë unë Kejvina është shumë mirë”, tha Rashel. Gjatë emisionit ajo u përball edhe me Kthellën e cila i drejtoi një pyetje tejet pikante. “Më ke akuzuar mua se dilja pa mbathje dhe deklaroje se kur ishe këtu vishje mbathje dhe geta sipër. Pyetja ime është: Ato mbushjet i vishje poshtë apo sipër mbathjeve?” tha Kejvina. Pas kësaj pyetje Rashel u ngjit mbi tavolinë dhe lejoi velinën Kthella t’i prekte të pasmet për të vërtetuar si i ka të sajat dhe se nuk vesh mbushje.
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  Подписаться на канал https://www.youtube.com/channel/UC5Z2ZmwAJhPLRIBUVkQljMg?sub_confirmation=1 Безрисковый Авто-Заработок Криптовалют...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.05.2018
  Официальный сайт: http://www.zortv.uz ZO'RTV @ Instagram https://www.instagram.com/zortv.uz ZO'RTV @ Facebook https://facebook.com/zortv.uz ZO'RTV ...
  • СКАЧАТЬ
  Сегодня в шоу Світами за скарбами мы продолжим следить за приключениями наших героев в Риме. В борьбе за...
  • СКАЧАТЬ
  Чайный сервис из гжели для министра Японии и мешочки с углем для Петра Порошенко! Какое значение имеют пода...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.03.2018
  Asta-i Romania (31.03.2018) - Romanul care vinde cea mai scumpa cafea din lume! Editie COMPLETA Ne puteti urmari si pe: http://www.kanald.ro/ Copyright ...
  • СКАЧАТЬ
  31.03.2018 – Q-POP IDOLS. Музыкалық жоба. 1-бөлім Қазақстан - http://kaztrk.kz Facebook - https://www.facebook.com/kaztrkkz VK - https://vk.com/kaztrk ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.03.2018
  Героиня нашей программы известна многим любителям горных лыж. Олеся Алиева – мастер спорта международного...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.02.2019
  Stagione 2017-2018 - Campionato di Serie A - 11 ritorno Torino - Allianz Stadium Sabato 31 marzo 2018 ore 20:45 JUVENTUS-MILAN 3-1 MARCATORI: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.03.2018
  Bravo, ai stil! All Stars (31.03.2018) - Gala 10, COMPLET HD Toate stirile editiei pe LINK ----- http://bravoaistil.kanald.ro/stiri/ Toate noutatile despre vedetele ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.03.2018
  Гость выпуска - актер театра и кино, кинопродюсер Федор Добронравов. Федор поделится рецептами любимых...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.03.2018
  Subotom u 21h TV Prva, Pink BIH, Kanal 5 Menadzment: +381 63 1509 888 , +381 64 11 76122 Label and copyright: GrandProduction Zvanični portal: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.04.2018
  M.Fatih Çıtlak Hoca'nın 31.03.2018 tarihinde Pendik Yunus Emre Kültür Merkezi'nde yaptığı Mesnevi Okumaları programı canlı yayın kaydıdır. Web Site: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.03.2018
  Best Weekend Pics of Weeks Subscribe my channel for a new video every day PLEASE HELP ME FOR DREAM OF 100.000 SUBSCRIBE: https://goo.gl/eddjOX ...
  • СКАЧАТЬ
  Документальный спецпроект. Официальный сайт РЕН ТВ - http://ren.tv/ Группа ВКонтакте - https://vk.com/rentv_channel Instagram - https://w...
  • СКАЧАТЬ
  Қазақстан - http://kaztrk.kz Facebook - https://www.facebook.com/kaztrkkz VK - https://vk.com/kaztrk Twitter - https://twitter.com/kaztrk_kz Instagram ...
  • СКАЧАТЬ
  Кондитерский комбинат был доведен до банкротства, распродан, а потом оказался на балансе нового акционерно...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.04.2018
  Check out the brand new 247 Techno playlist: http://lnk.to/247techno Performed by Pig https://facebook.com/radiointense https://instagram.com/radio.intense ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.04.2018
  tarkan almanya konser 2018 stuttgart.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.04.2018
  Караозек Мадиняат.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.03.2018
  Subscribe: https://goo.gl/dBMYbW Tim Mälzer kocht! vom 31.03.2018 Olivenhuhn im Bratschlauch My video: https://www.youtube.com/watch?v=e0QAQDNcH4U ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.04.2018
  Paulo Dybala, Juan Cuadrado and Sami Khedira seal an impressive 3-1 win over AC Milan at the Allianz Stadium! Subscribe here to our YouTube channel: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.04.2018
  Официальный сайт: http://www.zortv.uz ZO'RTV @ Instagram https://www.instagram.com/zortv.uz ZO'RTV @ Facebook https://facebook.com/zortv.uz ZO'RTV ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.04.2018
  Güven İslamoğlu Kırklareli'nde bir rota yaptı, Istranca ormanlarını bekleyen tehlikeleri ve bu ormanları korumak için mücadele eden, doğayla uyum içinde ...
  • СКАЧАТЬ