inpink logo


  DUETI FANTASTIK: Shkurte Gashi dhe Artjola Toska n�� NIN Festive 02.01.2018

  HD
  7:31
  автор | дата 02.01.2018
  • 8696298
  • 9841
  • 1904
  Проголосовало пользователей: 11745
  Shkurte Gashi dhe Artjola Toska - potpuri në NIN
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.07.2018
  Në një intervistë ekskluzive në Nd'rrimin e Natës, Shkurte Gashi flet për karrierën e saj dhe jetën personale. Në studio me Alaudin Hamitin, ajo rrëfen nëse është ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.01.2018
  https://www.facebook.com/pages/1-Kafe-Me-Labin/216113715120497 #1kafemelabin #oplabiparty2018.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.01.2018
  https://www.facebook.com/pages/1-Kafe-Me-Labin/216113715120497 #1kafemelabin #oplabiparty2018.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.01.2016
  https://www.facebook.com/pages/1-Kafe-Me-Labin/216113715120497.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.01.2018
  www.facebook.com/firstchannel www.facebook.com/valamala.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.01.2018
  https://www.facebook.com/pages/1-Kafe-Me-Labin/216113715120497 #1kafemelabin #oplabiparty2018.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.01.2019
  Facebook: https://www.facebook.com/1KafeMeLabi Instagram: @1kafemelabin #1kafemelabin #oplabiparty2019.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.06.2018
  IN Production - Shkurte Gashi me nje ze mjaft te bukur performanca live.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.01.2018
  www.facebook.com/firstchannel www.facebook.com/valamala.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.01.2019
  Facebook: https://www.facebook.com/1KafeMeLabi Instagram: @1kafemelabin #1kafemelabin #oplabiparty2019 #Sofra.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.07.2018
  Subscribe for more ^^
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.12.2018
  Created by VideoShow:http://videoshowapp.com/free.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.01.2019
  Facebook: https://www.facebook.com/1KafeMeLabi Instagram: @1kafemelabin #1kafemelabin #oplabiparty2019.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.01.2018
  Kendojne: Meda,Gena,Dani, ,Shkurte Gashi,Alban Mehmeti,Mentor Kurtishi,Xhela,Gili,Yllka Kuqi,Teuta Selimi,Young Zerka,Soni Malaj,Dhurata Dora,Kida,Gold ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.12.2015
  Gazetar: Vlorijan Halili Kamera: Lirak Stublla Montazhi: Dren Spahiu.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.01.2018
  ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.07.2018
  Këngëtarët e muzikës zbavitëse, Shkurte Gashi dhe Robert Berisha, kanë paralajmëruar këngët e radhës, në mesin e së cilave duket se do ta kenë dhe një ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.07.2018
  Ju Lutem Sa Me Shum Subscribe ^_^
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.11.2018
  Produced By: SHPETASOUND https://www.facebook.com/Shpetaa https://www.facebook.com/SHPETASOUND/ ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.12.2016
  Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta http://smarturl.it/AlbumiShkurtaFlori Music: Flori Mumajesi Lyrics: Flori Mumajesi Produced by: Threedots Production ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.01.2018
  Shkurta Gashi, Duli, Ymer Bajrami, Teuta Selimi, Ramadan Krasniqi - Dani, Linda Hakaj, Muhamet Sejdiu, Berat Shala dhe orkestra KRISTAL ...
  • СКАЧАТЬ