inpink logo


  NIN FESTIVE: Interpretim live nga Shkurte Gashi 02.01.2018

  HD
  9:20
  автор | дата 01.01.2018
  • 2547146
  • 3793
  • 575
  Проголосовало пользователей: 4368
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.01.2018
  Shkurte Gashi dhe Artjola Toska - potpuri në NIN.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.02.2013
  Facebook: https://www.facebook.com/ProduksioniARBONI https://www.facebook.com/ProduksioniARBONI ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.01.2018
  www.facebook.com/firstchannel www.facebook.com/valamala.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.06.2017
  Shkurte Gashi live në Përrallë me Tupan 2017 ONLINE: http://www.first-channel.tv.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.01.2018
  Shkurta Gashi, Duli, Ymer Bajrami, Teuta Selimi, Ramadan Krasniqi - Dani, Linda Hakaj, Muhamet Sejdiu, Berat Shala dhe orkestra KRISTAL ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.01.2019
  n'ZOOM me Albina Zeneli #shkurtegashi#arbnoraademaj#nzoom Facebook - https://m.facebook.com/nzoom.official/ Instagram ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.01.2019
  Published: ZHURMA VIDEO MUSIC AWARD 2017 All rights reserved © ZICO Company https://www.facebook.com/ZicoCompanyOfficial Email: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.12.2017
  Shkurte Gashi ft Flori Mumajesi- Si Dikur Abonohu ne Kanalin e Shkurte Gashit: http://smarturl.it/FollowShkurtaYoutube Producent: Threedots Production Music ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.01.2018
  Kendojne: Meda,Gena,Dani, ,Shkurte Gashi,Alban Mehmeti,Mentor Kurtishi,Xhela,Gili,Yllka Kuqi,Teuta Selimi,Young Zerka,Soni Malaj,Dhurata Dora,Kida,Gold ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.07.2018
  Këngëtarja Shkurte Gashi flet për jetën e saj personale. A është në lidhje dashurie ajo apo jo?
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.01.2018
  www.facebook.com/firstchannel www.facebook.com/valamala.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.03.2018
  www.dtv-ks.com www.facebook.com/DasmaTVOfficial Tel:+ 377 44 90 20 20.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.01.2018
  https://www.facebook.com/pages/1-Kafe-Me-Labin/216113715120497 #1kafemelabin #oplabiparty2018.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.01.2016
  https://www.facebook.com/pages/1-Kafe-Me-Labin/216113715120497.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.01.2018
  www.facebook.com/firstchannel www.facebook.com/valamala.
  • СКАЧАТЬ
   Сейчас смотрят