inpink logo


  Vezire kocifoz [official]

  HD
  3:45
  автор | дата 04.07.2017
  • 132843
  • 2251
  • 92
  Проголосовало пользователей: 2343
  Vezire - Kocifoz [Official Music Video] Music: Marko Polo Ne role: Alex Seitaj, Silvester Cekodhima, Enso Ndreko, Taulant Demko. Falenderojme: Gerti Ibra, Xhesika Polo, Juelda Hoxha. Ky klip nuk do te realizohej pa ndihmen e SWART. Insta/Contact - https://www.instagram.com/jam_alex_official/ © 2017 Sarasvati Shakira
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.11.2018
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.10.2018
  www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN; Ai është një personazh jo krejtësisht i zakonshëm. Ka mbaruar studimet e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.08.2018
  Teksti: Sufllaqe qe qe qe donte t'me conte per sufllaqe qe qe qe qe ky qenka trrap s'ka sy e faqe qe qe qe Un gjith kjo mama per sufllaqe u rrite dhe u poqe nga ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.05.2017
  Cmendina Dublim - Evolucioni i femijerise shqiptare.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.04.2018
  http://top-channel.tv/programe/portokalli/
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.10.2016
  Promotore Kryesore Info Media Albania: http://www.imalbania.com/ Instagram: @Seen.al1.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.04.2015
  Alex's Vlog Episodi 2 - Si Te Shkruash Nje Text Kenge CREATIVE COMMONS ALL RIGHTS RESERVED. Info ALEX : Facebook ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.08.2018
  Teksti: Sufllaqe qe qe qe donte t'me conte per sufllaqe qe qe qe qe ky qenka trrap s'ka sy e faqe qe qe qe Un gjith kjo mama per sufllaqe u rrite dhe u poqe nga ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.11.2018
  Kanali i Reit: https://www.youtube.com/channel/UC3s-IYLYtJ3pWwFI-2S-PLA Kanali Rei&Noel: ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.05.2018
  http://top-channel.tv/programe/portokalli/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.06.2017
  KOCIFOZ MUSIC VIDEO - COMING SOON.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.04.2018
  Video e pare u zhduk so here we go again.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.11.2015
  Kenga Magjike 2015 - Java 7 Website: http://kengamagjike.com Muzika: Juxhin Pojani Orkestrim dhe Produksion: (2BrothazRecords Hit Man & Rolla) Teksti ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.12.2018
  Njihuni me Aleks Seitaj, një "drag-queen" shqiptar dhe i mirënjohur për publikun nëpërmjet personazhit artistik "Vezire". Në këtë video ai flet për mungesën e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.10.2014
  Publisher: OnAir Music All Rights Reserved: Jon Music sh.p.k Website: http://kengamagjike.com.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.10.2016
  Promotore Kryesore Info Media Albania: http://www.imalbania.com/ Instagram: @Seen.al1.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.11.2018
  Teksti: Du bling bling, du bling bling nje diamant ne gisht ca pushime ne Tajland dhe 10 mije euro ne banke Du shtepi, Du shtepi 6 dhoma e kuzhine ne tavan ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.07.2017
  Vezire ft. Marko Polo - Kocifoz [Cocaine Remix Official]
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.02.2017
  Festa e Shen Valentinit ne syte realiste te sarkazmes. Inst: My chemical Romance - Blood - Parody Version - All i want for Valentine's day is money.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.12.2018
  Parody of the song "Toy" by Netta.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.11.2018
  Kenga Origjinale:https://youtu.be/aMV2wyDpQR8.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.09.2018
  Hey lovelies! This was such a fun video to record and it's one of my favorites, hope you laugh as much as we did! Thank you for watching xx Follow me on ...
  • СКАЧАТЬ
   Сейчас смотрят